KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13789028

nr 1378 9028

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, 1936. Mixed media, 49x39 cm, yttermått inklusive ram: 57x47 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

söndag 21 februari 2021
kl 09:14:46